PARLAK & SAĞLIKLI GÖRÜNÜM!

Cildi temizleyip cillteki akne, sivilce, elastin gibi problemleri yok eden aquafacial cilde antioksidanlar ve peptidler infüze eden profesyonel bir uygulamadır. Aquafacial aynı zamanda ciltte anti-aging etkisi oluşturmakta ve cildi çevresel faktörelere, güneş ışınlarına karşı koruma etkisine sahiptir.

AQUAFACIAL ETKİLERİ NELERDİR?

  • Cillteki aknelere ve sivilcelere karşı,
  • Elastin problemlerine karşı,
  • Cildi antioksidanlar ile zenginleştirir,
  • Ciltte anti-aging etkisi,
  • Çevresel faktörelere, güneş ışınlarına karşı koruma.
Aquafacial Cilt Bakımı

AQUAFACİAL NASIL UYGULANIR?

Aquafacial işleminde önce vortex adı verilen vakum sistemi ile cildin üzerindeki ölü deri temizlenir. Bu temizleme sonrasında gözeneklerde herhangi bir tahriş, kızarıklık olmaz. Ardından alttaki tabakaya cildin problemine göre serum infüzyonu uygulanır.

Ciltte akne varsa sivilceye karşı önlem alınır, varsa sivilceler temizlenir. Cildi nemlendirmek için özel serum uygulaması yapılır. Ardından led tedavisi uygulanır. Eğer akne varsa ciltte mavi led yapılır. Ortayaş üsüt olan elastin kolajenini kaybetmiş kişilere ise kırmızı led uygulanır. Güneş kremleri sürüldükten sonra işlem bitirilir.

Tek bir cihaz ile yapılan aquafacial ile cilt parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Kısa sürede uygulanan işlem haftada bir 4 kere uygulandıktan sonra ayda bir va altı ayda bir uygulamalara dönecektir. Böylece hem temiz, bebeksi bir cilde sahip olur hem de güneşe karşı korunmuş olursunuz.

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×Close search
Ara