Gözde Sema Kaçar

GÖZDE SEMA KAÇAR

Make-up Artist, Uzman Medikal Estetisyen

01.11.1995 Antalya doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi Antalya’da tamamladım. Ardından Acıbadem Üniversitesi “Patoloji Teknikerliği” bölümüne başladım. İlk 1 yıl temel eğitimlerimi aldıktan sonra bu bölümde çalışmak istemediğime karar verip kendi isteğimle merkezi yatay geçiş hakkımı kullanarak Süleyman Demirel Üniversitesi “Gıda Kalite Kontrol ve Analiz” bölümüne geçişimi yaptım. Bu okuldan okul/sınıf birincisi olarak mezun olarak başarılarımı tamamladım. Sonrasında Diyet ve Güzellik Kliniği işletmesine sahip olan ablam Gamze Kaçar Bozkurt bana güzellik bölümünü teklif edince ve benimde çocukluktan itibaren gelen bu güzellik sektörüne hem yatkınlığım hem de ilgi alakam olması ile beraber bu sektörde iki yıldan fazladır aktif olarak çalışıyorum.

Cilt tipinize en uygun kişiye özel cilt bakımı, profesyonel makyaj uygulamaları, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi uygulamaları ile sizleri merkezimize bekliyoruz.

Gözde Sema Kaçar Profesyonel Güzellik Uzmanı

Güzelliğin Her Aşamasında Profesyonellik

Bu amaçla gerekli eğitimlerimi ve sertifikalarımı da üstün başarı ile tamamladım. Ama, bilgi öğrenme ve bunu hayata geçirme açlığım devam ettiği için kendimi sürekli yeniliyorum.

Aldığım sertifikalar; Acıbadem Üniversitesi Özel bir yıllık eğitimimden ekstra “İlk ve Acil Yardım” programını başarı ile tamamladım. Özel Antalya Karacan Akademi Açıköğretim Kursu “ Temel Makyaj Kursu”, Antalya M.E.B Asmek Sanat ve Meslek Eğitim Kurslarından “Cilt bakımı Hizmetleri ve Teknikleri” programını bitirdim. Cilt Akademi Royal Eğitim Kurumları’ndan Selen Şenalp’ten “Kıl Tekniği Workshop” ve “Microblading” sertifikalarımı başarı ile tamamladım. Yine Akademi Royal Eğitim kurumlarından Hülya Avşar’ın makyözü Tahsin Eryılmaz’dan bizzat almış olduğum “Profesyonel Makyaj Kursu” eğitimimi tamamladım. Yine Akademi Royal Eğitim Kurumlarından “İpek Kirpik”, “Kirpik Lifting” eğitimimi de başarı ile tamamladım. Süleyman Demirel Üniversitesinden almış olduğum “İş Sağlığı ve Güvenliği” sertifikamı da severek aldım. Network Marketing Akademi tarafından düzenlenen İş Ve Kariyer Geliştirme Eğitimleri programının “ Kariyer Kampı” eğitimini aldım. Hera Altın Oran Eğitim Kursu “Saç Simülasyonu” ve “Microblading” eğitimimin master programına katılıp başarı ile tamamladım. Akabinde Konya Neva Estetik ve Güzellik Salonunda Medikal Estetisyen Özde Gönüllü ve ekibinde çalışan doktor, hemşirelerinin yanında gönüllü olarak stajımı yaptım. Halden ayda bir Konya’ya gidip gönüllü olarak eğitim almaya devam etmekteyim.

Gözde Sema Kaçar

İzmir Alsancak'ta Gamze Kaçar Bozkurt Diyet & Güzellik'te

  • profesyonel makyaj,
  • kişiye özel cilt bakımı,
  • kişiye özel medikal cilt tedavisi,
  • selülit tedavisi,
  • bölgesel zayıflama,
  • bölgesel incelme.

ve daha bir çok uygulama ile sizlere uzman kadromuzla birlikte hizmet vermeye devam ediyorum.

×
Daha Güzel Yaşama Hazır mısın?
×Close search
Ara