GAMZE KAÇAR BOZKURT

15.10.1983 Almanya Herford doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamıştır. Beslenme bilimine olan özel ilgisi her zaman vardı ve ilk tercihini de yazarak Beslenme ve Diyetetik Bölümünü kazanmıştır. Erciyes Üniversitesi’nden çok güzel anılar ve güçlü bilgi birikimleriyle mezun olmuştur.

İdeal kilona kavuşup, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilmen için seni en kısa sürede ücretsiz ön görüşme randevusuna bekliyorum.

Beslenme bir alışkanlıktır , değiştirilebilir. yeter ki isteyin 🙂

Zayıflama, kilo alma,
diyabet, hipertansiyon,
fizik tedavi hastalıkları,
koroner kalp hastalığı,
tiroid hastalıkları metabolik sendromlar,
gebelik ve emzikli beslenmesi,
onkoloji hastalıkları,
hormonal problemler,
çocuk beslenmesi üzerinde çalışmalar yapmıştır.

Özel ilgi alanı obezite ve diyabet diyetisyenliğidir. 2007 yılında Nakipoglu Bilgi Hastanesi kurucu diyetisyeni olarak 2 yıl Konya’da hizmet vermiştir. Sonrasında 2009 yılında İstanbul Şişli’de kendine ait diyet ve güzellik merkezini açmıştır.

Gamze Kaçar Bozkurt Diyetisyen Alsancak Konak İzmir

Türkiye’nin ilk vegan diyeti kitabını 2013 yılında yazmıştır.

Türkiye de vegan yaşayan insanların Türkçe vegan beslenme kaynaklarına yeteri kadar ulaşamadıklarını fark ettim ve bu onlar için büyük şanssızlıktı. Yaşam ve beslenme şekillerinde vegan olmayı tercih etmiş bu güzel niyetli ve merhamet sahibi insanlar gerçek bilgiye doğru ve güvenilir Türkçe kaynaklara ulaşabilmeyi hak ediyorlardı.

Bu nedenler bir araya gelince yaptığım tüm çalışmaları bu kitap altında toplamaya karar verdim. Umarım benim araştırırken ve öğrenirken aldığım keyfi ve hazzı sizler de okurken alırsınız.

Vegan Diyeti Kitabı Gamze Kaçar Bozkurt

İzmir Diyetisyen / Beslenme Danışmanı

2015 yılında merkezini Antalya’ya taşımış 2 yıl kadar süre ile Antalya’da kendine ait merkezde hizmet vermiştir. 2018 yılında doktor Kaan BOZKURT ile evlenen Gamze Kaçar Bozkurt kliniğini İzmir’e taşımış ve halen de İzmir’de hem klinik diyetisyenliğine hem de güzellik merkezi işletmeciliğine devam etmektedir. Ayrıca ayın belirli günleri İstanbul’a gitmekte ve orada anlaşmalı bir klinikte danışan kabulü yapmaktadır.

Nefes adında bir kızı 3 kedisi 2 köpeği ve sokakta baktığı bir çok hayvan dostu mevcuttur. Gamze Kaçar Bozkurt’un  bugüne kadar kendi merkezinde binlerce danışanı olmuştur. Uzun süreli ve büyük sabır gerektiren beslenme tedavilerimizde  danışanlarıyla yüksek motivasyon ve güçlü ekip enerjisi ile büyük başarılara imzalar atmıştır.

Gamze - Nefes - Kaan
×
Fit ve Sağlıklı Bir Yaşama Hazır mısın?
×Close search
Ara