ÜNLÜLERİN SIRRI MİCRO PLUS!

Micro plus, Micro ve galvanik akım ile birleştirilerek en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş elektroterapi cihazıdır. Benzerleri arasında en güvenli teknolojiye sahip olan sistemdir. Micro plus, lokal kilo problemleri kişilerde en etkili uygulamalardan bir tanesidir, vücudun doğal formuna en kısa sürede kavuşmasını sağlar.

Yurt dışında yıllardır “neştersiz gençleşme yöntemi” olarak uygulanan Micro plus, selülit problemlerinde, deri sarkmalarında, dolaşım bozukluklarında, obezite sorunlarında, ve vücut şekillendirmede yoğun olarak kullanılır. Mel gıbson, Victoria Beckham, Angelina Jolie, Demi More, Sharon Stone gibi ünlülerin gençleşme sırrı Micro plus’tır.

MİKRO PLUS CİLT GENÇLEŞTİRME AVANTAJLARI;

 • Düşük kaş kaldırılmasında,
 • Sarkmış ve gevşemiş cilt toparlanmasında,
 • Göz çevresi, dudak kenarı, boyun ve alın çizgileri azaltılmasında,
 • Göz çevresindeki yorgunluk ve morluk giderilmesinde,
 • Yüzdeki ödemin atılmasının sağlanmasında.
 • Sırt, karın ve kol toparlamada,
 • Selülit ve lifting sarkmaya bağlı tedavilerde,
 • Bacak ve popo sıkılaştırma,
 • Yüz ve göğüs germe,
 • Yüz ovalini ortaya çıkarma,
 • Cilt elastikiyetini arttırma,
 • Bölgesel sıkılaşma ve incelmede.
Micro Plus Uygulaması

MİCRO PLUS NASIL UYGULANIR?

Micro Plus’ta cilde makine yardımıyla masaj yapılırken, micro akım verilir ve böylelikle kaslar sıkılaşarak doku toplanır. Böylece estetik operasyona ya da botox gibi uygulamalara gerek kalmadan yaşlanma etkilerine son verilir.

Micro Plus, farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kasların uyarılması temeline dayanıyor ve kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak vücudun kendini toparlamasına yardımcı oluyor. Kas dokusu ihtiyaç duyduğu enerjiyi önce ATP kullanarak elde etmeye çalışıyor ancak ATP kısa sürede tükendiği için bu kez kaslar kendi dokularındaki glikojen ve yağı kullanmaya başlayarak enerji topluyor. Böylece enerji kullanılarak vücutta belli bölgelere toplanan yağ dokuları da azaltılabiliyor.

Uygulama yapılan bölgelere verilen elektrik stimülasyonları, deriden geçerek kasa ulaşır ve bağ dokusunun temel hücresi “fibroplastı” uyarır. Bu da derinin yeniden canlanması ve toparlanmasını sağlar. Fibroplast kolajeni, elastik lifleri, deride gençlik ve dirilik sağlayan molekülleri üreten hücrelerdir.

MİCRO PLUS KAÇ SEANS UYGULANMALIDIR?

Micro Plus’ın etkisini ilk seansın sonunda hissedebiliyorsunuz. Ancak asıl sonuç 12 seans (haftada 2 gün) sonunda ortaya çıkıyor. Altı hafta içinde yüzde toparlanma, gençleşme, dirileşme ve lifting etkisi açıkça hissediliyor. Benzer etki kol, karın, basen ve bacaklarda da görülüyor.

MİCRO PLUS YÖNTEMİ SPOR İÇİN DE ETKİLİ MİDİR?

Zayıflama ve vücut toparlama için özel olarak geliştirilen Micro Plus cihazının, spor etkisi de oldukça fazladır. Spor yapmaktaki temel amaç kasları kullanmak ve kasların hareket etmesini sağlamaktır. Micro Plus, izometrik ve izometrik kasılmalar ile gerçekleştirdiği elektro terapiyle spor yapmadan kasların harekete geçmesini sağlar.

Sporcular bu yöntemi hem kaslarının atrofe olmasını engellemek için hem de kronik hastalıklar sonrasında ya da iyileştirme programlarına destek olarak vücudun yapısını ve formunu koruması için kullanırlar. Micro Plus ile adeta spor yapmışçasına vücut sıkılaşır ve sarkan bölgelerde toparlanma meydana gelir.

MİCRO PLUS ACILI BİR YÖNTEM MİDİR?

Micro Plus’ın en etkileyici yanı ağrının sızının çok az olmasıdır; elektrik uyarıları verilirken sadece sinek ısırığı gibi sinyaller hissedilir. Onun dışında şiddetli bir ağrı kesinlikle yoktur. Sadece kaslar uzun bir süre çalışmadığından dolayı ilk birkaç seans sonunda hafif sızlamalar hissetmek olasıdır. Yıllarca spor yapmayan ya da ağır bir işi olmayan biri, spor yaptığında nasıl kaslarında kramplar ve kasılmalar hissediyorsa burada da aynı durum söz konusudur. Bu tedavinin aşırı kilolu hastalarda mutlaka bir diyetisyen eşliğinde gerçekleştirmesi gerektiğinin de altı çizilmelidir. Yeteri kadar hareket edip spor yapmadığı için vücudunda sarkmalar ve bölgesel yağlanmalar meydana gelen kişiler için etkili bir yöntem olan Micro Plus, tam anlamıyla bir tembel sporudur. Yattığınız yerde kaslarınız çalışırken belli bir süre zarfında vücudunuzda gözle görülür bir sıkılaşma meydana gelir.

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×Close search
Ara