Ben gamze abla ile 12 haziran da tanıştım ilk hitabımla beni uyardı ve abla yakınlığı gösterdi. Ben de bu sebepten ona abla diyorum çünkü benim sağlığım onun sahip olduğu kız kardeşleri kadar önemli . Bunu ondan duymadım ama hareketleri ve kaygısı bu yönde olduğu için bu kanıya varmamak imkansız .Gelelim ben iyi bir danışmam olma konusuna ben hem hipoteoit hem diyabet hem panikmatak hastasıyım ve birsürü ilaç kullandığım için çok ilaç aldım doğal olarak çoooook kilo aldım kendi kendime kilo vermeye çalışsamda başarılı olamadım bu da beni küstürdü kiii gamze abla ile tanışana kadar. İlk iki aybgamze ablayı zorladım , kızdırdım kendi kurallarıma göre hareket ettim ama şimdi ise benim için tam bir dönüm noktası olan sürecin içindeyim.

Ben de herkes gibi gitmeden önce çok araştırdım , sorguladım ve pek çok şey yarım kalmıştı o yüzden benim gibi pek çok soru işaretine sahip olan danışan adaylarına faydam olsun istedim.Gamze abla tam donanımı ve engin bilgisi ile sizi şaşırtabilir çünkü vücudunuzun şifrelerini kendi bitkisel kürleri ile çözüyor . Üstelik verdiği karışımlar öyle mide bulandıran ve hayata küstüren cinsten değil. Her seansa heyecanla gidiyorum ve verdiği her yeni şeyi keyifle yapıyorum şaşırtan karışımların heyecanı bir yenisini öğrenene kadar devam ediyor .

Onun size olan güveni ve ilgisi sizi o kadar olumlu yönde etkiliyor ki rüyamda yaptığım kaçamaklar bike beni ağlatabiliyor. Onun güveni ona bişey kazandırmayabilir ama size o kadaaaaar çok şey kazandırıyor ki hafifliyorsunuz sağlıklı besleniyor olmanın rahatlığı herşeyinize yansıyor. Tavsiyeleri yaşam tarzınızı değiştiriyor bambaşka bir bakışmaçısına sahip olanilirsiniz . Pek çok hobiye ve sağlıklı , farklı damak tatlarına sahip oldum .

Bu yolda kendinize hiç şüphesiz güvenebiliyorsanuz ve yapabileceğinize inanıyorsanız Gamze Kaçar a iki kat daha fazla güvenebilirsiniz . Aklıma gelenler bunlar eminim benim gibi araştırmadan yapamayanlara faydam olur .

Herkese Sevgiler,

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×Close search
Ara